2 Kolejka: Słowianin Grębów - LZS Zdziary 1:0.

W drugiej kolejce nowego sezonu nasza drużyna uległa drużynie Słowianina Grębów 1:0, tracąc bramkę po złym wybiciu piłki przez naszego obrońce. Mimo porażki po raz kolejny nasz zespół pokazał się z dobrej strony - jednak punkty nie zdobywa się za grę tylko za zwycięstwa. Gra toczona była w szybkim tempie - akcje zatrzymywane były przez obrońców lub też nasi zawodnicy jak i Grębowa oddawali niecelne strzały.

Kolejne spotkanie odbędzie się w niedziele 23 Sierpnia na boisku w Zdziarach.Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół OKS Mokrzyszów. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy.

Słowianin Grębów - LZS Zdziary 1:0 (1:0)

Bramka:

1:0 12 min. Robert Rutyna

Skład LZS Zdziary:KrzysztofPłoskoń - Łukasz Startek, Adrian Smutek, PawełCichoń, Wojciech Urbanik(80' Mariusz Pchełka)- Radosław Wojtas, RafałGruszczyk (84' Marek Cichoń), KrzysztofUrbanik, AdamCichoń- Marcin Paprocki, Piotr Wojtas(70' Wojciech Tofil)

Skład Słowianin Grębów:Paweł Kozieł - Marcin Kułaczkowski(86' Marcin Warchoł),Szymon Kozioł,Marcin Drabik,Norbert Dul,Tomasz Telka(90' Hubert Rędzia),Łukasz Wilk(81' Adrian Janeczko),Jakub Rzepiela,Jacek Rożek,Robert Rutyna(62' Michał Szczepański),Przemysław Stąporski.

Sędziował: Tomasz Wilk.

Widzów: ok.250.