14 Kolejka: LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola 0:3.

W meczu 14 kolejki podopieczni Pawła Szafrana przegrali u siebie z rezerwami Stali Stalowa Wola 0:3 po bardzo słabym meczu. Do końca rundy jesiennej zostały już trzy spotkania najbliższe już w piątek 11 listopada zagramy na wyjeździe z Słowianinem Grębów, a kolejne 13 listopada w niedziele u siebie z Sokołem Sokolniki.

LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola 0:3 (0:1)

0:1 30' Bartłomiej Pałka

0:2 70' Bartłomiej Pałka

0:3 75' Kacper Śpiewak

Żółta kartka: Piotr Wojtas 40'.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń – Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka (80' Jakub Powęska), Grzegorz Pytlak, Łukasz Startek – Rafał Gruszczyk (68' Piotr Piróg), Radosław Wojtas, Adrian Smutek, Krzysztof Urbanik – Piotr Wojtas, Wojciech Tofil.

Skład Stal II Stalowa Wola: Maciej Jurek – Konrad Kołodziej, Kacper Śpiewak, Nicholas Kozdra, Artur Kwiatkowski – Mateusz Argasiński, Piotr Szewczyk, Mateusz Watras (55' Piotr Sulich), Bartłomiej Pałka, Radosław Rogowski (76' Paweł Kazio) – Kacper Siudak (65' Michał Szoja). Rezerwa: Kamil Tomala, Konrad Szuba.

Sędziował: Damian Wrona.

Widzów: ok.80.

Wyniki 14 Kolejki:

• Pogoń Leżajsk – OKS Mokrzyszów 1:1 (Piotr Bubiłek – Patryk Bałata)
  • Unia Nowa Sarzyna – Jeziorak Chwałowice 9:0 (Arkadiusz Klocek x3, Eryk Sarzyński x2, Wojciech Filip x2, Andrzej Sobota, Patryk Kwaśniak)
  • LZS Zdziary – Stal II Stalowa Wola 0:3 (Bartłomiej Pałka x2, Kacper Śpiewak)
  • Wisan Skopanie – Słowianin Grębów 1:1
  • KP Zarzecze – Unia Skowierzyn 3:0 (Jacek Szuba, Łukasz Socha, Rafał Dudek)
  • Górnovia Górno – Sokół Sokolniki 0:1 (Łukasz Adamczyk)
  • Transdźwig Stale – Olimpia Solo Pysznica 0:3 (Michał Uberman x2, Grzegorz Tofil)
  • Bukowa Jastkowice – Sokół Kamień 2:2 (Kamil Warzocha, Damian Sałek – Nazar Metenka, Mateusz Socha)
  • LZS Jadachy – Strzelec Dąbrowica 2:1 (Marcin Wolan x2 – Dawid Rzewicki)