14 Kolejka: LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk 2:0.

W czternastej kolejce Stalowowolskiej Okręgówki nasi zawodnicy po wyrównanym spotkaniu pokonali zespół Pogoni Leżajsk 2-0 (0-0). W pierwszej połowie na prowadzenie mogła wyjść jedna jak i druga drużyna, lecz dobrze spisywali się bramkarze obu zespołów lub brakowało szczęścia między innymi po strzale Krzysztofa Urbanika w słupek. Do przerwy utrzymał się wynik 0-0. Wynik spotkania na 1-0 otworzył Łukasz Pachla strzelając z 25 metrów wprost w okienko bramki gości w 85 minucie. Na 2-0 po strzale Wojciecha Tofila z 16 metrów i odbiciu piłki od słupka piłka trafia wprost pod nogi Krzysztofa Spyrki, a ten nie marnując tak dogodnej sytuacji pakuje piłkę do siatki w 90 minucie spotkania. Mecz kończy się wynikiem 2-0 i nasza drużyna awansuje w tabeli na 4 miejsce z taką samą ilością punktów co Słowianin Grębów, który jest na 3 placu. Ostatni mecz tej rundy nasi zawodnicy rozegrają w Rudniku z miejscowym Orłem w środę 11 listopada o godzinie 14:00. Miejmy nadzieję, że zdobędziemy komplet punktów i rundę zakończymy na wysokim 3 miejscu.

LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk 2:0 (0:0)

Bramki:

1:0 85' Łukasz Pachla

2:0 90' Krzysztof Spyrka

Skład: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Krzysztof Węgliński, Wojciech Urbanik (65' Marcin Węgliński) - Adam Cichoń, Paweł Cichoń, Rafał Gruszczyk (78' Wojciech Tofil), Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas (72' Krzysztof Spyrka).

Sędziował: Mariusz Myszka.

Widzów: ok.100