12 Kolejka: Sokół Kamień - LZS Zdziary 0:2.

Sukcesem zakończyło się wczorajsze wyjazdowe spotkanie naszego LZS-u z drużyną Sokoła Kamień. Pewna wygrana dwa do zera nie przyszła jednak łatwo. Pierwsza połowa to głównie gra w środku pola I wybijanie piłek z obrony przez obie drużyny. Gospodarze mieli bardzo dużo szczęścia, gdyż po dobrze rozegranej akcji Wojtas Piotr minimalnie strzela nad poprzeczką, gracze z Kamienia blokują strzały Łukasza Pachli I Rafała Gruszczyka. Wynik remisowy do przerwy 0:0. Po przerwie na boisku już nie widać było tych drużyn z pierwszych 45 minut. Było więcej składnych akcji, dokładniejszych podań i sytuacji bramkowych. Nasza drużyna na prowadzenie wyszła w 66 minucie - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do siatki skierował Krzysztof Urbanik. Po tej bramce nasz zespół cofnął się do obrony, a goście starali się doprowadzić do wyrównania, lecz ich strzały bronił nasz bramkarz Krzysztof Płoskoń, obrońcy dobrze bronili lub też gospodarze strzelali nie celnie. W doliczonym czasie gry nasz zespół podwyższa wynik na 0:2, a drugą bramkę strzelił Krzysztof Urbanik. Po ciężkim meczu wywozimy 3 punkty do Zdziar. Teraz przed nami kolejny mecz już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na własnym stadionie. Mecz rozegramy z beniaminkiem Jeziorakiem Chwałowice. Na ten mecz serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

Sokół Kamień - LZS Zdziary 0:2 (0:0)

0:1 66' Krzysztof Urbanik (asysta Adam Cichoń)

0:2 90+3' Krzysztof Urbanik (asysta Adam Cichoń)

Skład: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek (85' Mariusz Pchełka), Krzysztof Węgliński, Paweł Cichoń - Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik, Rafał Gruszczyk (79' Krzysztof Spyrka), Marcin Węgliński - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas (74' Wojciech Tofil).

Obsada Sędziowska: KS Dębica.

Wyniki 12 Kolejki:

Sobota 24.10.2015r. 15:00