11 Kolejka: Olimpia Solo Pysznica - LZS Zdziary 2:3.

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli wczoraj nasi zawodnicy pokonując w meczu 11 Kolejki drużynę Olimpii Solo Pysznica 2:3. Początek spotkania w wykonaniu naszej drużyny bardzo słaby. Zawodnicy Olimpii przeważali stwarzając kilka sytuacji pod bramką, jednak dobrze dysponowana obrona naszej drużyny wybijała piłki z pola karnego. Pierwszą groźną akcję nasz zespół przeprowadził około 15 minuty - Piotr Urbanik przedarł się lewą stroną boiska i zagrał do niepilnowanego Radosława Wojtasa, niestety ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok bramki. Olimpia odpowiedziała chwilę później ładną akcją zakończoną strzałem w środek, ale na szczęscie na posterunku był nasz bramkarz Krzysztof Płoskoń. W 17 minucie nasz LZS wychodzi na prowadzenie – Krzysztof Urbanik zagrywa prostopadłą piłkę do Grzegorz Pytlaka, a ten strzałem pod poprzeczkę daje prowadzenie naszej drużynie. W 42 minucie nasz zespół podwyższa prowadzenie, kiedy to Adam Cichoń zagrywa w pole karne do niepilnowanego Juliusza Cupaka, który pokonuje bramkarza Olimpii. Wynik do przerwy 0:2. Po zmianie stron Olimpia zaatakowała spychając nasz zespół do obrony, jednak nic nie wynikało z ich akcji. W 55 minucie nasz zespół strzelił bramkę na 0:3 – Adam Cichoń dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne a tam niepilnowany Piotr Wojtas strzałem głową pokonał Węglarza. Gospodarze strzelili bramkę w 60 minucie za sprawą Adriana Kozłowskiego, który wykorzystał błąd naszej obrony. Chwilę później nadzieje kibiców na korzystny wynik obudził Wojciech Sobiło, który strzelił bramkę na 2:3. Po tej bramce nasz zespół wyprowadzał groźne kontry, jednak bez sukcesu. Gospodarze zagrażali głównie ze stałych fragmentów. Pomimo błędów cieszy wynik i gra naszego zespołu, co zdecydowanie budzi większą pewność przed kolejnymi meczami.

Najbliższe spotkanie rozegramy w najbliższą sobotę 22 Października 2016r. na własnym stadionie z drużyną OKS Mokrzyszów o godzinie 15:00. Serdecznie już dziś zapraszamy !!

Olimpia Solo Pysznica – LZS Zdziary 2:3 (0:2)

Bramki:

0:1 17' Grzegorz Pytlak (asysta Krzysztof Urbanik)

0:2 42' Juliusz Cupak (asysta Adam Cichoń)

0:3 55' Piotr Wojtas (asysta Adam Cichoń)

1:3 60' Adrian Kozłowski

2:3 62' Wojciech Sobiło (asysta Dawid Pawlik)

Żółte karki: 33' Piotr Krawiec, 88' Mariusz Szwedo (Olimpia)

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń – Łukasz Pachla, Krzysztof Węgliński (75' Rafał Gruszczyk), Grzegorz Pytlak, Łukasz Startek (75' Adrian Smutek) – Juliusz Cupak (88' Paweł Szafran), Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Piotr Urbanik (70' Mariusz Pchełka) – Piotr Wojtas, Radosław Wojtas (80' Wojciech Tofil). Rezerwa: Mariusz Paprocki, Piotr Piróg.

Skład Olimpia Solo Pysznica: Robert Węglarz – Kamil Błażejowicz (46' Albert Dziura), Piotr Krawiec, Sebastian Socha, Kamil Dybka (85' Mateusz Lichy) – Patryk Tur, Łukasz Bajgierowicz, Adrian Kozłowski, Rafał Sudoł (55' Dawid Pawlik), Wojciech Sobiło – Grzegorz Tofil (60' Mariusz Szwedo). Rezerwa: Tomasz Kaczkowski, Dawid Cichoń, Piotr Piskorowski.

Sędziował: Tomasz Chamera.

Widzów: ok. 100.

Wyniki 11 Kolejki:

• KP Zarzecze – Transdźwig Stale 2:0 (Wojciech Tyczyński x2)

• OKS Mokrzyszów – Wisan Skopanie 3:1 (Sebastian Ozimek, Konrad Tokarski, Damian Laskowski – Mateusz Jarosz)

• Stal II Stalowa Wola – Sokół Kamień 3:2 (Kacper Piechniak, Mateusz Argasiński, Kacper Siudak – Łukasz Socha, Mateusz Socha)

• LZS Jadachy – Bukowa Jastkowice 2:1 (Paweł Wilk, Karol Skiba – Dariusz Bartnik)

• Jeziorak Chwałowice – Górnovia Górno 1:1 (Krzysztof Oźga – Michał Partyka)

• Strzelec Dąbrowica – Unia Nowa Sarzyna 3:2 (Dawid Rzewicki, Mariusz Rożnowski, Łukasz Rachwał – Krystian Błajda, Wojciech Filip)

• Olimpia Solo Pysznica – LZS Zdziary 2:3 (Adrian Kozłowski, Wojciech Sobiło- Grzegorz Pytlak, Juliusz Cupak, Piotr Wojtas)

• Słowianin Grębów – Sokół Sokolniki 0:0

• Unia Skowierzyn – Pogoń Leżajsk 0:1 (Grzegorz Czarniecki)