1 Kolejka: Stal Gorzyce - LZS Zdziary 1:0.

W meczu inauguracyjnym sezon 2017/18 w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej przegrywamy w Gorzycach z miejscową Stalą 1:0. Jedyna bramka w meczu padła w 87 minucie, a szczęśliwym strzelcem okazał się Grzegorz Szymanek. Nasz drużyna od 68 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Damiana Sałka. Nasza drużyna mogła wyrównać w 94 minucie po ładnym podaniu debiutującego Kacpra Pchełki w sytuacji sam na sam znalazł się nasz napastnik Piotr Wojtas jednak górą okazał się bramkarz gospodarzy.

Kolejny mecz w sobotę 12 Sierpnia 2017r. o godzinie 16:00 na własnym stadionie z Strzelcem Dąbrowica. Serdecznie zapraszamy !!

Stal Gorzyce - LZS Zdziary 1:0 (0:0)

Bramka:

1:0 87' Grzegorz Szymanek

Żółte kartki: Rafał Machowski 55', Bartłomiej Leśniowski 94' - Radosław Wojtas 61', Damian Sałek 65',68', Marcin Łyp 82', Mariusz Pchełka 95'.

Czerwona kartka: Damian Sałek 68' (za dwie żółte)

Sędziował: Wojciech Wolan.

Widzów: ok.300.

Skład Stal Gorzyce: Paweł Kozieł - Jakub Łuczakowski, Przemysław Winiarski, Arkadiusz Nowak, Michał Bernaś - Rafał Machowski (90' Konrad Stawiarz), Karol Falasa, Mateusz Rutyna (75' Paweł Wierzgacz), Tomasz Świąder (88' Bartłomiej Leśniowski) - Marcin Szeser (67' Dominik Toś), Grzegorz Szymanek. Rezerwa: Sebastian Czernecki, Piotr Wojtanowski, Zbigniew Syguła.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla (85' Wojciech Tofil), Damian Sałek, Mariusz Pchełka, Łukasz Startek - Marcin Łyp, Juliusz Cupak, Krzysztof Urbanik (89' Kacper Pchełka), Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Dariusz Gąsiorowski (85' Piotr Wojtas). Rezerwa: Mariusz Paprocki, Rafał Gruszczyk, Piotr Urbanik, Marcin Podpora.

Wyniki 1 Kolejki:

• Pogoń Leżajsk - Górnovia Górno 1:1 (Arkadiusz Drożdżal 66' - Paweł Piersiak 92')
  • Stal Gorzyce - LZS Zdziary 1:0 (Grzegorz Szymanek 87')
  • San Kłyżów - KP Zarzecze 4:1 (Bartłomiej Madej 20', Daniel Cichoń 49', 58', Kamil Bąk 51' - Krystian Chmiel 43')
  • Stal II Stalowa Wola - Bukowa Jastkowice 3:5 (Kacper Śpiewak 55', Maciej Wieprzęć 59', Kacper Urban 84' - Paweł Kaczmarczyk 11', 78', Mateusz Watras 19', Łukasz Brzeziński 60', Dariusz Bartnik 84')
  • Sokół Sokolniki - Olimpia Solo Pysznica 5:3 (Maciej Fietko 8', Łukasz Adamczyk 24', Patryk Marzec 30', Karol Szustak 57', Marcin Chmiel 82' - Wojciech Sobiło 7', Łukasz Bajgierowicz 65', 78')
  • Sokół Kamień - Rotunda Krzeszów 3:0 (Kamil Szwedo 42',70', Nazar Metenka 80')
  • Sparta Jeżowe - Unia Skowierzyn 1:3 (Mariusz Chaber 40' - Karol Jędral 11', Sylwester Malinowski 73', Sylwester Mączka 88')
  • Strzelec Dąbrowica - OKS Mokrzyszów 1:4 (Łukasz Rożnowski 18' - Kamil Guściora 46', Patryk Bałata 55', Michał Kułaga 76',86')