Zapowiedź 9 Kolejki: Unia Skowierzyn - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na mecz 9 Kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej do Skowierzyna. Już jutro tj. Niedziela 2 Października o godzinie 15:00 na boisko wybiegną zawodnicy miejscowej Unii Skowierzyn i nasza drużyna LZS Zdziary. Zbiórka zawodników o godzinie 14:00. Dwie godziny wcześniej o 13:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Obsada sędziowska: Łukasz Kijak (Główny), Michał Łokaj i Paweł Brzezowski (Asystenci). Unia po 8 kolejkach zajmuje 8 pozycję z 12 punktami na koncie. W ostatniej kolejce nasz niedzielny rywal przegrał w Skopaniu z miejscową drużyną Wisanu Skopanie 2:1, nasz LZS przegrał u siebie z KP Zarzecze 0:2 i zajmuje obecnie 16 pozycję z 7 punktami. Czy podopieczni Pawła Szafrana wygrają w Skowierzynie i dopiszą 3 punkty do swojego dorobku? O tym przekonamy się jutro o 15:00 na stadionie w Skowierzynie! Serdecznie zapraszamy !!

9 Kolejka: 2 Październik 2016r. godz. 15:00.

• Unia Skowierzyn - LZS Zdziary
  • Olimpia Solo Pysznica - Górnovia Górno