Zapowiedź 8 Kolejki: LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola.

Jutrzejszego dnia tj. 24 Wrzesień 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana zmierzą się na własnym stadionie w meczu 8 Kolejki Keeza Klasy Okręgowej z rezerwami Stali Stalowa Wola. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zbiórka zawodników godzina 15:00.

Obsada sędziowska: Grzegorz Tutka, Grzegorz Cichoń, Stanisław Mazgaj.

Stal II Stalowa Wola po 7 kolejkach zajmuje 6 pozycję z 13 punktami na koncie. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Marka Kusiaka zremisowali 1:1 z Transdźwigiem Stale. W środę 21 Września rezerwy Stali rozegrały mecz w ramach 1/8 Pucharu Polski, który przegrały z beniaminkiem A klasy Klubem Sportowym Trenera Łukasza Kościelskiego 2:0. Nasza drużyna po 7 kolejkach zajmuje 4 pozycję z 15 punktami na koncie. W ostatniej kolejce przegraliśmy w Kamieniu z miejscowym Sokołem 1:0. Miejmy nadzieję że w jutrzejszym meczu wrócimy na zwycięską ścieżkę i wygramy z rezerwami Stali.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !! Początek godzina 16:00. Stadion w Zdziarach.

Kolejka 8
Transdźwig Stale