Zapowiedź 7 Kolejki: Rotunda Krzeszów - LZS Zdziary.

Już jutro tj. środa 5 września rozegrana zostanie 7 kolejka w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Podopieczni trenera Pawła Szafrana udadzą się na wyjazd do Krzeszowa, zmierzyć się z miejscową drużyną Rotundy Krzeszów. Początek spotkanie o godzinie 16:30. Zbiórka zawodników: 15:30.

Obsada sędziowska: Marek Witoń (Główny), Mariusz Antosz, Sylwester Rolek (Asystenci)

Rotunda Krzeszów w obecnym sezonie nie zdobyła jeszcze punktów i zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Nasz LZS po 6 kolejkach z 9 punktami na koncie zajmuje 9 pozycję. W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał w Kłyżowie z miejscowym Sanem 3:2, nasi zawodnicy natomiast zremisowali 1:1 z Pogonią Leżajsk. W spotkaniach z poprzedniego sezonu na własnym stadionie pokonaliśmy Rotundę 6:1 (Bramki: Dariusz Gąsiorowski, Radosław Wojtas, Juliusz Cupak, Wojciech Tofil i 2x bramka samobójcza), na wyjeździe padł remis 1:1 jednak w drużynie Rotundy zagrał zawodnik który powinien pauzować i zwyciężyliśmy walkowerem. Jak będzie tym razem? Kto zwycięży w 7 kolejce?? Przekonamy się już jutro na stadionie w Krzeszowie. Serdecznie zapraszamy !!

Sparta Jeżowe
LZS Jadachy
Słowianin Grębów
Unia Nowa Sarzyna