Zapowiedź 6 Kolejki: LZS Zdziary - Transdźwig Stale.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na stadion w Zdziarach w najbliższą sobotę 10 Września 2016r. O godzinie 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy naszego LZS-u, a przeciwnikiem będzie drużyna juniorów Orła Rudnik. Dwie godziny później swój mecz rozegrają seniorzy, przeciwnikiem podopiecznych Pawła Szafrana będzie drużyna Transdźwig Stale. Obsada sędziowska: Tomasz Chamera (Główny), Mariusz Myszka i Mateusz Nowak (Asystenci). Zbiórka zawodników o godzinie 15:00 w szatni.

Transdźwig Stale po 5 kolejkach zajmuje 17 pozycje z 3 punktami na koncie, nasz zespół zajmuje 16 pozycję także z 3 punktami. W ostatniej kolejce Transdźwig przegrał 0:2 z Wisanem Skopanie, natomiast we wcześniejszych czterech meczach raz wygrał z Górnovią Górno w 4 kolejce 0:2, natomisat w pozostałych trzech meczach spotkania zakończyły się wygraną rywali Transdźwigu: Sokół Kamień 0:1, Sokół Sokolniki 2:0, Słowianin Grębów 2:4. W spotkaniach z poprzedniego sezonu nasz LZS dwa razy wygrywał u siebie 3:1 (Krzysztof Urbanik x2, samobójcza) , natomiast na wyjeździe 0:1 (Mariusz Pchełka).

Kto tym razem zwycięży i wygra drugi mecz w sezonie? Przekonamy się w sobotę 10 Września 2016r. o godzinie 16:00. Zapraszamy !!

Sobota 10 Wrzesień 2016r.

• LZS Zdziary - Transdźwig Stale godz.16:00
  • Wisan Skopanie - LZS Jadachy godz.16:00