Zapowiedź 6 Kolejki: LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk.

Już jutro tj. sobota 1 Września 2018 r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 6 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem żółto - czarnych będzie Pogoń Leżajsk, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Zbiórka zawodników o 15:00. Juniorzy swój mecz rozegrają o 13:30, a przeciwnikiem będzie drużyna Azalii Wola Zarczycka.

Obsada sędziowska: Piotr Chmura (Główny), Patryk Nowak i Marcin Okleciński (Asystenci).

Pogoń Leżajsk po 5 kolejkach ligowych zajmuje 7 miejsce z 8 punktami na koncie, nasz LZS zajmuje miejsce 8 z 7 punktami. W ostatniej kolejce ligowej Pogoń wygrała 5:3 z Sanem Kłyżów, natomiast w meczu pucharowym rozegranym w środę nasz rywal wygrał 1:4 z Staromieszczanką Stare Miasto. Podopieczni trenera Pawła Szafrana wygrali w 5 kolejce z LKS Brzyska Wola 1:6, natomiast w spotakniu pucharowym przegrali 0:2 z IV Ligowym Sokołem Nisko. W meczach z poprzedniego sezonu u siebie wygraliśmy 3:1 (bramki: Patryk Machaj x2, Adam Cichoń) na wyjeździe 0:3 (bramki: Piotr Wojtas, Damian Sałek, Marcin Łyp).

Jak będzie tym razem ?? Przekonamy się już jutro o godzinie 16:00 na stadionie w Zdziarach.

Serdecznie zapraszamy !!

Kolejka 6:
1 Wrzesień 2018r. Sobota

• LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk (16:00)
  • Stal Nowa Dęba - Retman Ulanów (17:00)
  • Olimpia Solo Pysznica - Unia Nowa Sarzyna (17:00)

2 Wrzesień 2018r. Niedziela

• Sokół Kamień - Siarka II Tarnobrzeg (16:00)
  • Słowianin Grębów - LKS Brzyska Wola (16:00)
  • Wisan Skopanie - Sokół Sokolniki (16:00)
  • Bukowa Jastkowice - Sparta Jeżowe (16:00)
  • Stal II Stalowa Wola - LZS Jadachy (16:00)