Zapowiedź 34 Kolejki: Stal Nowa Dęba - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz sezonu 2017/18 na stadion do Nowej Dęby.

Już jutro tj. sobota 23 Czerwca 2018r. podopieczni trenera Pawła Szafrana zakończą sezon meczem z Stalą Nowa Dęba. Po 33 kolejkach nasz zespół zajmuje 6 pozycję z 54 punktami na koncie, Stal natomiast 9 z 47 punktami. W spotkaniu jesiennym nasz zespół wygrał na własnym stadionie 4:3 po bramkach: Rafała Gruszczyka, Wojciecha Tofila, Adama Cichonia i po samobójczym trafieniu zawodnika Stali. W ostatniej kolejce zawodnicy Stali wygrali z OKS Mokrzyszów 0:1, nasz zespól natomiast przegrał 2:1 z Sanem Kłyżów.

Obsada sędziowska: Igor Samołyk (Główny), Hubert Toś i Marlena Złotek (Asystenci).

Początek spotkania o godzinie 11:00, dwie godziny później swój mecz rozegrają juniorzy obu klubów o 13:00. Zbiórka zawodników o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy !!

Kolejka 34
OKS Mokrzyszów
Rotunda Krzeszów
KP Zarzecze