Zapowiedź 33 Kolejki: San Kłyżów - LZS Zdziary.

Już jutro tj. Niedziela 17 Czerwca 2018 r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 33 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej, przeciwnikiem będzie drużyna Sanu Kłyżów. Początek spotkania o 17:30 na stadionie w Kłyżowie. Obsada sędziowska: KS Dębica.

San Kłyżów po 32 kolejkach zajmuje 7 pozycję z 49 punktami na koncie, nasz LZS zajmuje 6 pozycję z 54 punktami. W poprzedniej kolejce zawodnicy Sanu zremisowali 2:2 z OKS Mokrzyszów, nasz zespół wygrał z Pogonią Leżajsk 0:3. Najlepszym strzelcem Sanu jest Dawid Mroczek strzelec 21 bramek.

W rundzie jesiennej nasz zespół wygrał z Sanem 1:0, a bramkę strzelił Adam Cichoń.

Jak będzie tym razem?? Przekonamy się już jutro o godzinie 17:30 na stadionie w Kłyżowie.

Serdecznie zapraszamy !!

33 KOLEJKA:

Górnovia Górno
Unia Skowierzyn
KP Zarzecze
Sparta Jeżowe
Bukowa Jastkowice
Strzelec Dąbrowica
OKS Mokrzyszów
Słowianin Grębów
Rotunda Krzeszów
- : -