Zapowiedź 32 Kolejki: LZS Zdziary - Słowianin Grębów.

Już jutro tj. 18 Maja 2017r, (Niedziela) nasza drużyna zmierzy się na własnym stadionie ze Słowianinem Grębów w spotkaniu 32 Kolejki Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00, zbiórka zawodników o godzinie 12:00. Dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów czyli o godzinie 11:00. Obsada Sędziowska: Tomasz Weber (Główny), Arkadiusz Małek i Piotr Nazimek (Asystenci). Serdecznie zapraszamy kibiców na stadion do Zdziar.

Słowianin w ostatniej kolejce wygrał z Wisanem Skopanie 4:2, nasz zespół wygrał z rezerwami Stali Stalowa Wola 1:2. Po 31 kolejkach nasz niedzielny przeciwnik zajmuje 7 pozycję z 45 punkami na koncie, LZS zajmuje 6 pozycję z 49 punktami. Kto zwycięży w meczu 31 kolejki przekonamy się już jutro o godzinie 13:00. W spotkaniu jesiennym Słowianin wygrał 3:2 bramki dla naszej drużyny strzelili: Adam Cichoń i Wojciech Tofil. Najlepszym strzelcem naszego rywala jest Piotr Młynarczyk strzelec 12 bramek.

Relacja jesienna:

Słowianin Grębów - LZS Zdziary 3:2 (1:1)

0:1 30' Adam Cichoń rzut wolny

1:1 45' Łukasz Nieckula (asysta Adrian Janeczko)

2:1 60' Konrad Rak (asysta Marcin Drabik)

3:1 64' Sebastian Walicki (asysta Marcin Drabik)

3:2 73' Wojciech Tofil (asysta Marcin Paprocki)

Żółta Kartka: Krzysztof Węgliński

LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Startek, Mariusz Pchełka (80' Piotr Piróg), Grzegorz Pytlak (70' Jakub Powęska), Adrian Smutek (46' Krzysztof Węgliński) - Adam Cichoń, Radosław Wojtas, Rafał Gruszczyk, Krzysztof Urbanik - Marcin Paprocki, Piotr Wojtas (62' Wojciech Tofil).

Słowianin Grębów: Paweł Kozieł - Robert Rutyna - Bartosz Róg - Konrad Rak - Michał Stala - Mariusz Maciuba - Marcin Drabik (90+3' Grzegorz Kowalczyk) - Adrian Janeczko (70' Wojciech Mrozik) - Marcin Kułaczkowski (57' Łukasz Wilk) - Łukasz Nieckula (54' Sebastian Walicki ) - Paweł Dziuba (82' Jakub Burdzy)

Widzów: ok. 100

Sędziował: Igor Samołyk

Sobota 17 Czerwiec 2017r.

• Transdźwig Stale - OKS Mokrzyszów
  • Pogoń Leżąjsk - Jeziorak Chwałowice
  • Górnovia Górno - Sokół Kamień
  • LZS Jadachy - Olimpia Solo Pysznica

Niedziela 18 Czerwiec 2017r.

• LZS Zdziary - Słowianin Grębów
  • Bukowa Jastkowice - Unia Skowierzyn