Zapowiedź 30 Kolejki: LZS Zdziary - Orzeł Rudnik.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Zdziarach już jutro tj. Sobota 18 Czerwca 2016r. O godzinie 14:00 mecz rozegrają juniorzy przeciwnikiem będzie drużyna Orła Rudnik tak jak i seniorów o godzinie 16:00. Na godzinę 15:00 zaplanowano odebranie oficjalnie nowego budynku klubowego szatniowo – socjalnego oraz nowych trybun. Serdecznie zapraszamy na uroczystość wszystkich mieszkańców gminy Jarocin oraz kibiców naszego LZS-u spoza gminy. Zbiórka zawodników o 14:30 OBOWIĄZKOWA !!

Orzeł Rudnik po 29 kolejkach zajmuje 8 pozycję z 38 punktami na koncie. W rundzie wiosennej zawodnicy Orła wygrali sześć spotkań, trzy zremisowali i pięć przegrali. Najlepszym strzelcem jest Dariusz Gąsiorowski strzelec 20 bramek natomiast Marcel Pędlowski strzelił 11 bramek. W spotkaniu jesiennym nasz LZS przegrał 3:2 a bramki w tym meczu strzelili Krzysztof Spyrka i Piotr Wojtas. Kto zwycięży w ostatnim spotkaniu Sezonu 2015/16 ?? Przekonamy się w sobotę. Serdecznie Zapraszamy !!

Skład Jesienny: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Krzysztof Węgliński (40' Marcin Węgliński), Juliusz Cupak (75' Wojciech Urbanik) - Rafał Gruszczyk (46' Krzysztof Spyrka), Krzysztof Urbanik, Paweł Cichoń, Adam Cichoń - Piotr Wojtas, Radosław Wojtas.

Ostatnie spotkania z Orłem Rudnik:

Sezon 2015/16

LZS Zdziary – Orzeł Rudnik

Orzeł Rudnik – LZS Zdziary 3:2 (Krzysztof Spyrka, Piotr Wojtas)

Sezon 2014/15

Orzeł Rudnik – LZS Zdziary 1:2 (Łukasz Startek, Krzysztof Urbanik)

LZS Zdziary – Orzeł Rudnik 4:0 (Łukasz Pachla, Krzysztof Urbanik, Marcin Paprocki, Łukasz Mika)

Sezon 2013/14

Orzeł Rudnik – LZS Zdziary 1:1 (Łukasz Smutek)

LZS Zdziary – Orzeł Rudnik 2:0 (Adam Cichoń, Rafał Gruszczyk)

Sezon 2012/13

LZS Zdziary – Orzeł Rudnik 2:2 (Marcin Paprocki, Radosław Wojtas)