Zapowiedź 3 Kolejki: Transdźwig Stale - LZS Zdziary.

Już jutro tj. sobota 4 Września 2021r. nasza drużyna uda się na mecz wyjazdowy w ramach 4 kolejki KEEZA Klasa Okręgowa. Przeciwnikiem będzie drużyna Transdźwigu Stale, zajmująca po 3 kolejkach 6 miejsce z 6 punktami na koncie. W ostatniej kolejce nasz rywal wygrał na wyjeździe z Azalia Wola Zarczycka 0:3. Nasza drużyna po 3 kolejkach zajmuje 9 pozycję z 4 punktami na koncie. W meczu 3 kolejki podopieczni trenera Pawła Szafrana zremisowali 2:2 z ŁKS Łowisko.

Jak będzie tym razem ?? Kto zwycięży w meczu 4 Kolejki?? A może spotkanie zakończy się podziałem punktów??  O tym już jutro przekonamy się na stadionie w Stalach. Początek godzina 14:00.

Obsada Sędziowska: Mariusz Złotek (Główny), Marek Witoń, Piotr Sikorski (Asystenci).