Zapowiedź 3 Kolejki: Sokół Sokolniki - LZS Zdziary.

Już jutro tj. wtorek 15 Sierpnia 2017r. przed podopiecznymi trenera Pawła Szafrana kolejny mecz ligowy. Tym razem udadzą się na wyjazd do Sokolnik zmierzyc się w meczu 3 kolejki Stalowowolskiej Klasie Okręgowej z miejscową drużyną Sokoła Sokolniki. Początek spotkania o godzinie 16:00, zbiórka zawodników o 15:00 w Sokolnikach. Obsada Sędziowska: KS Dębica. Juniorzy swój mecz rozegrają na wyjeździe z Juniorami Siarki Tarnobrzeg początek spotkania o godzinie 14:00 w Tarnobrzegu.

Sokół Sokolniki po dwóch kolejkach ma na swoim koncie komplet zwycięstw. W pierwszej kolejce nasz rywal wygrał u siebie 5:3 z Olimpią Solo Pysznica oraz w takich samych rozmiarach także wygrał z OKS Mokrzyszów na wyjeździe. Nasza drużyna niestety przegrała dwa spotkania 1:0 ze Stalą Gorzyce i 2:3 z Strzelcem Dąbrowica. Miejmy nadzieje że w meczy 3 kolejki wywieziemy jakieś punkty z Sokolnik. W spotkaniach z poprzedniego sezonu nasz zespół przegrał dwa razy z zawodnikami Sokoła - u siebie 2:4 i na wyjeździe 3:1. Jak będzie tym razem przekonamy się już jutro o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sokolnik.

3 Kolejka: 15 Sierpień 2017r. (Wtorek)

• Sokół Sokolniki - LZS Zdziary
  • Sokół Kamień - Olimpia Solo Pysznica