Zapowiedź 3 kolejki: LZS Zdziary - Bukowa Jastkowice.

W najbliższą sobotę tj. 20 Września o godzinie 16:00 swój mecz na własnym stadionie rozegrają podopieczni Pawła Szafrana, a przeciwnikiem będzie spadkowicz z IV Ligi drużyna Bukowej Jastkowice, dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają drużyny juniorskie obu klubów. Obsada sędziowska: Tomasz Chamera (Główny), Józef Wieleba i Tadeusz Myszka (Asystenci). Zbiórka zawodników w szatni godzina 15:00.

Bukowa Jastkowice po dwóch kolejkach zajmuje 3 pozycję z kompletem zwycięstw. W pierwszej kolejce Bukowa wygrała na wyjeździe z Wisanem Skopanie 0:4 oraz w ostatniej kolejce w pojedynku derbowym z Olimpią Solo Pysznica 1:0. Nasza drużyna natomiast w pierwszej kolejce zaliczyła wpadkę przegrywając na własnym stadionie z beniaminkiem Górnovią Górno 1:2, w drugiej kolejce natomiast w drugiej kolejce wygrała na wyjeździe z Wisanem Skopanie 1:4. Przed sezonem klub opuścił: Paweł Szymanek (Stal Gorzyce), Mateusz Watras, Artur Kwiatkowski (Stal Stalowa Wola) natomiast treningów nie wznowił Piotr Młynarczyk. Do Bukowej przyszło kilku zawodników: Jarosław Szelest (PKS San Stalowa Wola), Paweł Słomiany (Orzeł Glinianka), Paweł Bednarz (PKS San Stalowa Wola),Jakub Kusiowski (Wolny zawodnik). W ostatnim rozegranym meczu przeciwko Bukowej w sezonie 2013/14 przegraliśmy dwa spotkania 1:7 i 3:0.

Jak będzie tym razem ?? Kto wygra mecz 3 kolejki przekonamy się w sobotę o godzinie 16:00 na stadionie w Zdziarach. Serdecznie zapraszamy !!

3 KOLEJKA 20/21 Sierpień 2016r.

• KP Zarzecze - Słowianin Grębów
  • LZS Zdziary - Bukowa Jastkowice