Zapowiedź 29 Kolejki: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary.

Przed zawodnikami naszego LZS-u zostały tylko dwa mecze w sezonie 2015/16 w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Na ostatni mecz wyjazdowy udadzą się do Leżajska rozegrać mecz z czwartą drużyną Okręgówki Pogonią Leżajsk już w najbliższą sobotę 11 Czerwca 2016r. o godzinie 17:00. Zbiórka zawodników o godzinie 16:00. Obsada Sędziowska: Tomasz Giżka (Główny), Sławomir Mulawka i Arkadiusz Małek (Asystenci).

Tydzień później odbędzie się ostatni mecz ligowy na własnym stadionie w Sobotę 18 Czerwca, na który serdecznie już dziś zapraszamy wszystkich kibiców.

Pogoń Leżajsk w rundzie wiosennej spisuje się bardzo dobrze - w rozegranych dotychczas 13 spotkaniach zawodnicy Pogoni wygrali dziesięć spotkań, zremisowali dwa i tylko jedno przegrali z Stalą Gorzyce 1:2. Bilans bramkowy wiosenny: 30-10. Najlepszym strzelcem jest Arkadiusz Dąbek strzelec 11 bramek. W spotkaniu jesiennym nasz LZS wygrał 2:0 po bramkach Łukasza Pachli i Krzysztofa Spyrki. Jak będzie tym razem?? Kto zwycięży ?? Zapraszamy na mecz do Leżajska !!

Do końca ligi zostało już tylko dwa spotkania. Dwie drużyny wciąż walczą o awans: lider Stal Gorzyce i vice lider Unia Nowa Sarzyna - wszystko rozstrzygnąć może się już w tą Niedziele o godzinie 14:30 na stadionie w Nowej Sarzynie, bowiem Unia zmierzy się z Stalą Gorzyce. O utrzymanie walczą drużyny Unia Skowierzyn, Wisan Skopanie, Jeziorak Chwałowice, OKS Mokrzyszów, Sokół Kamień, Transdźwig Stale. Ostatnie spotkania będą decydujące w walce o utrzymanie dla tych drużyn.

Skład Jesienny: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Krzysztof Węgliński, Łukasz Startek, Wojciech Urbanik (65' Marcin Węgliński) - Rafał Gruszczyk (78' Wojciech Tofil), Krzysztof Urbanik, Paweł Cichoń, Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas (72' Krzysztof Spyrka). Rezerwa: Mateusz Siembida.

Sobota 11 Czerwca 2016r.:

• Wisan Skopanie - Unia Skowierzyn godz.16:00
  • Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary godz.17:00
  • Słowianin Grębów - Stal II Stalowa Wola godz.17:00

Niedziela 12 Czerwca 2016r. godz.14:30:

• Unia Nowa Sarzyna - Stal Gorzyce
  • Orzeł Rudnik - Sokół Kamień