Zapowiedź 29 Kolejki: OKS Mokrzyszów - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 4 Czerwca 2017r. na mecz do Mokrzyszowa, gdzie o godzinie 16:00 w ramach 29 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej odbędzie się mecz seniorów między zespołem OKS Mokrzyszów, a naszym zespołem LZS Zdziary. OKS Mokrzyszów w poprzedniej kolejce wygrał w Skopaniu z miejscową drużyną Wisanu Skopanie 1:2, nasz zespół natomiast wygrał 2:1 z Olimpią Solo Pysznica. W spotkaniau jesiennym nasz LZS wygrał na własnym stadionie 3:1 (bramki Piotr Wojtas, Radosław Wojtas i Wojciech Tofil).Jak będzie tym razem ?? Kto zwycięży?? Zapraszamy na mecz do Mokrzyszowa!! Początek godzina 16:00. Zbiórka zawodników godzina 15:00. Obsada sędziowska: KS Dębica.

OKS Mokrzyszów po 28 kolejkach zajmuje 5 pozycję z 44 punktami na koncie - nasz zespół 10 pozycję z 40 punktami. Zawodnicy OKS-u w 28 spotkaniach wygrali 12 spotkań, zremisowałi i przegrali po 8 spotkań. Bilans bramkowy: 45:41. W rundzie wiosennej nasz zespół zdobył 21 punktów, natomiast OKS 20 – kto dopisze kolejne trzy punkty przekonamy się już jutro na stadionie w Mokrzyszowie.

Piątek 2 Czerwiec 2017r.

• Słowianin Grębów – Sokół Kamień 2:4

Niedziela 4 Czerwiec 2017r.

• OKS Mokrzyszów – LZS Zdziary
  • Unia Skowierzyn – Transdźwig Stale