Zapowiedź 26 Kolejki: Stal Gorzyce - LZS Zdziary.
Zatrzymać lidera Stal Gorzyce taki cel mają podopieczni trenera Jacka Gajewskiego w najbliższym meczu wyjazdowym, który będzie miał miejsce już jutro tj. Czwartek 26 Maja 2016r. (Boże Ciało). Początek spotkania o godzinie 16:00, stadion w Gorzycach. Obsada sędziowska: KS Dębica. Stal Gorzyce po 25 kolejkach zajmuje 1 miejsce w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. W ostatnim meczu Stali z Sokołem Kamień spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Nasz zespół wygrał 5:0 z rezerwami Stali Stalowa Wola. Jesienne spotkanie na boisku w Zdziarach wygrała drużyna z Gorzyc 1:3 (Bramka: Piotr Wojtas). Stal w całym sezonie przegrała tylko jedno spotkanie z Słowianinem Grębów, dwa spotkania zremisowała 3:3 z Olimpią Solo Pysznica i 1:1 z Sokołem Kamień, pozostałe 22 spotkań zakończyło się wygraną. Bilans bramkowy: 87-18. Najlepszym strzelcem jest Mateusz Leśniowski strzelec 28 bramek, Marcin Pietrucha strzelił 12 bramek, a nie grający już Piotrek Sojecki 8. Serdecznie zapraszamy na mecz do Gorzyc!! Początek o godzinie 16:00.