Zapowiedź 24 Kolejki : Transdźwig Stale - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy na mecz 24 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej gdzie nasz drużyna uda się na mecz wyjazdowy do Stalów rozegrać mecz z miejscową drużyną Transdźwig Stale. Niedzielny przeciwnik w obecnym sezonie zajmuje 15 pozycję w ligowej tabeli z 17 punktami na koncie. W ostatniej kolejce Transdźwig przegrał 5:1 z Sokołem Kamień, nasz LZS wygrał 3:1 z Olimpią Solo Pysznica. Jesienne spotkanie obu zespołów zakończyło się wygraną naszej drużyny 3:1, dwie bramki w tym meczu strzelił Krzysztof Urbanik oraz samobójcze trafienie zaliczył zawodnik Transdźwigu. Niedzielne spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Tomasz Wilk (Główny), Wilk A., Szczęch (Asystenci). Początek spotkania o godzinie 16:00, dwie godziny wcześniej o 14:00 spotkanie rozegrają Juniorzy. Zbiórka zawodników o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Transdźwig Stale po 23 Kolejkach zajmuje 15 pozycję z 17 punktami na kocie. W rundzie wiosennej doszło do dużych zmian w kadrze odeszło 8 zawodników (Adam Ciak – Sparta Dwikozy, Marcin Witkowski – LZS Jadachy, Jakub Micał – OKS Wielowieś, Marcin Leptacz – Kontuzja, Kamil Wanarski – Koniec Kariery, Adam Skowroński – Truck Kotowa Wola, Jacek Rączkowski – OKS Wielowieś, Patryk Gielarek – LZS Wydrza, klub wzmocniło 11 zawodników (Wojciech Bożek, Michał Stala, Mateusz Farian, Jakub Łuczakowski, Marcin Stępień – wszyscy OKS Mokrzyszów, Arkadiusz Kosno – Wisła Sandomierz, Adam Galek – Siarka Tarnobrzeg, Damian Hajduk – Korona Majdan Królewski, Karol Spas – Słowianin Grębów, Michał Skwara – Wisła Baranów Sandomierski, Pablo Plomer – Bez klubu). W ośmiu kolejkach rundy wiosennej wygrali trzy spotkania (1:2 Unia Skowierzyn, 0:4 Jeziorak Chwałowice, 0:3 walkower Stal II Stalowa Wola), zremisowali jedno spotkanie (0:0 z Olimpią Solo Pysznica) I przegrali cztery ( 2:0 Wisan Skopanie, 0:1 KP Zarzecze, 1:2 Stal Gorzyce, 5:1 Sokół Kamień). Bilans bramkowy:25:54. Najlepszym strzelcem jest Marcin Stępień, Cyprian Kamieniarz I nie grający juz Jacek Rączkowski strzelecy 3 bramek.

Skład Jesienny: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Krzysztof Węgliński, Paweł Cichoń - Marcin Węgliński (73' Krzysztof Spyrka), Radosław Wojtas, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń - Marcin Paprocki, Piotr Wojtas (70' Wojciech Tofil).