Zapowiedź 21 Kolejki: Unia Nowa Sarzyna - LZS Zdziary.

Już jutro tj. środa 12 Kwietnia 2017r. kolejne spotkanie rozegrają podopieczni trenera Pawła Szafrana w ramach 21 Kolejki udadzą się na wyjazd do Nowej Sarzyny, zmierzyć się z viceliderem Unia Nowa Sarzyna mecz rozegrany zostanie awansem planowana 21 Kolejka jest na 15 Kwietnia (Wielka Sobota). Początek spotkania o godzinie 17:00. Zbiórka zawodników o godzinie 16:00.
Unia Nowa Sarzyna w ostatniej kolejce zremisowała na wyjeździe z Wisanem Skopanie 2:2, natomiast nasz LZS także zremisował 0:0 z Bukową Jastkowice. W spotkaniach wiosennych Unici wygrali dwa pierwsze mecze 1:2 z Sokołem Kamień i 4:0 z Górnovią Górno. Po 20 kolejka Unia zajmuje 2 miejsce ze stratą 7 punktów do Sokoła Sokolniki. Nasza drużyna także dwa pierwsze mecze wygrała 0:1 z Górnovia Górno oraz 1:0 z Wisanem Skopanie. W pojedynku jesiennym nasz zespół przegrał 2:3 bramki strzelili: Marcin Paprocki i Adrian Smutek. Bramkę dającą zwycięstwo Unici strzelili w 92 minucie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Serdecznie zapraszamy na stadion do Nowej Sarzyny!! Początek godz. 17:00.

Tak było na wiosne:

Sędziował: Mariusz Złotek.

Środa 12 Kwiecień 2017r. godz.17:00

• Unia Nowa Sarzyna - LZS Zdziary

Czwartek 13 Kwiecień 2017r. godz.17:00

• Olimpia Solo Pysznica - Jeziorak Chwałowice

Sobota 15 Kwiecień 2017r. godz.15:00

• LZS Jadachy - Sokół Kamień
  • Unia Skowierzyn - Słowianin Grębów
  • KP Zarzecze - Sokół Sokolniki
  • Transdźwig Stale - Górnovia Górno
  • Strzelec Dąbrowica - Stal II Stalowa Wola