Zapowiedź 2 kolejki: Wisan Skopanie - LZS Zdziary.

Już jutro tj. Niedziela 14 Sierpień 2016r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają kolejny mecz ligowy. Tym razem nasz zespół uda się na wyjazd do Skopania, zmierzyć się z miejscową drużyną Wisanu Skopanie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 - zbiórka zawodników w Skopaniu o godzinie 15:00. Trójka sędziowska która po sędziuje mecz 2 kolejki: Sylwester Rolek (Główny), Henryk Kędzia i  Wojciech Ciołek (Liniowi). Wisan Skopanie w pierwszej kolejce przegrał na własnym stadionie ze spadkowiczem z IV Ligi Bukową Jastkowice 0:4. Nasz LZS także przegrał w pierwszej kolejce z beniaminkiem Górnovią Górno 1:2. Kto zrewanżuje się kibicom za porażkę w 1 kolejce przekonamy się już jutro o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy na stadion w Skopaniu!

2 Kolejka 14 Sierpień 2016r. Godzina 16:00

• Wisan Skopanie - LZS Zdziary
  • Stal II Stalowa Wola - KP Zarzecze
  • Sokół Sokolniki - Transdźwig Stale