Zapowiedź 2 Kolejki: LZS Zdziary - Strzelec Dąbrowica.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz 2 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej na stadion w Zdziarach. Podopieczni trenera Pawła Szafrana zmierzą się z Strzelcem Dąbrowica. W pierwszej kolejce nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Stalą Gorzyce 1:0, natomiast nasz przeciwnik przegrał u siebie z OKS Mokrzyszów 1:4. W spotkaniach z poprzedniego sezonu dwa razy górą był nasz zespół wygrywając u siebie 2:0 i 4:9 na wyjeździe. Jak będzie tym razem przekonamy się w najbliższą Sobotę 12 Sierpnia o godzinie 16:00, dwie godziny wcześniej czyli o 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Serdecznie zapraszamy na oba spotkania wszystkich kibiców.

Obsada sędziowska: Piotr Chamera (Główny), Igor Samołyk i Józef Wieleba (Asystenci). Zbiórka zawodników o godzinie 15:00.

Sobota 12 Sierpień 2017r.

• LZS Zdziary - Strzelec Dąbrowica 16:00
  • Sparta Jeżowe - Pogoń Leżajsk 16:00