Zapowiedź 19 Kolejki: LZS Zdziary - San Wrzawy.

Po ostatniej porażce w Mokrzyszowie pora się zrehabilitować kibicom i wygrać mecz 19 Kolejki. Spotkanie odbędzie się w Sobotę 16 Kwietnia 2016r. o godzinie 15:00. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: główny - Rafał Sawicki, asystenci - Mariusz Antosz i Grzegorz Łącz.Przeciwnikiem naszego LZS-u będzie zajmująca przedostatnie miejsce drużyna Sanu Wrzawy. W ostatniej kolejce zawodnicy Wrzaw przegrali z Sokołem Kamień 0:1 tracąc bramkę w końcowym fragmencie gry. Nasz zespół także przegrał 1:0 z OKS Mokrzyszów. W spotkaniu jesiennym nasza drużyna zwyciężyła we Wrzawach 0:2 po bramkach Radosława i Piotra Wojtas.

San Wrzawy w 18 rozegranych spotkaniach zdobył 11 punktów i zajmuje obecnie 15 pozycje. W spotkaniach wyjazdowych nasz niedzielny rywal wygrał jedno spotkanie 2:3 z Sokołem Kamień, jedno zremisował 3:3 Jeziorak Chwałowice, pozostałe siedem spotkań przegrał. Bilans bramkowy spotkań wyjazdowych 11:34. Najlepszym strzelcem Sanu jest Maciej i Michał Fietko - strzelcy mający na swoim koncie po 9 bramek. Serdecznie zapraszamy na stadion w Zdziarach w Sobotę 16 Kwietnia o godzinie 15:00 !!