Zapowiedź 15 Kolejki: Orzeł Rudnik - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz Rundy Jesiennej w wykonaniu zawodników naszego LZS-u. Mecz odbędzie się już jutro tj. Środa 11 Listopada o godzinie 13:00 w Rudniku. Podopieczni trenera Jacka Gajewskiego zmierzą się z miejscową drużyną Orła Rudnik. Zawodnicy z Rudnika zajmują 11 pozycję z 14 punktami na koncie. W ostatniej kolejce nasi środowi rywale wygrali z Sokołem Kamień na wyjeździe 2:3, nasza drużyna natomiast zwyciężyła 2:0 z Pogonią Leżajsk i dzięki tej wygranej zajmuje 4 pozycję z 27 punktami na koncie. Jeżeli nasza drużyna wygra również tym razem mamy szansę na zakończenie rundy jesiennej na 3 miejscu, a także w przypadku gdy Słowianin Grębów przegra z Stalą Gorzyce. Obsada sędziowska: Sienkiewicz, Chmura, Wołoszyn K. Zbiórka zawodników o godzinie 12:00. O godzinie 11:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu drużyn. Serdecznie zapraszamy kibiców na ostatnie spotkanie w 2015 Roku.

15 Kolejka Środa 11 Listopad godz.13:00:

• Orzeł Rudnik - LZS Zdziary
  • Pogoń Leżajsk - Jeziorak Chwałowice