Zapowiedź 15 Kolejki: LZS Zdziary - Pogoń Leżąjsk.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców jutro tj. Sobota 25 Październik 2017r. na mecz 15 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej pomiędzy naszym LZS-em, a Pogonią Leżajsk na stadion w Zdziarach. Początek spotkania o godzinie 14:30. Zbiórka zawodników 13:30. Dwie godziny wcześniej O 12:30 swój mecz rozegrają juniorzy naszego klubu, a ich przeciwnikiem będzie drużyna z Brzyskiej Woli. Obsada Sędziowska: Hubert Toś (Główny), Mariusz Antosz i Piotr Chmura (Asystenci). Serdecznie zapraszamy !!

Pogoń Leżajsk po 14 kolejkach zajmuje 11 pozycję z 17 punktami na koncie. Bilans bramkowy 26:23. Najlepszym strzelcem z Leżajska jest Robert Leja strzelec 7 bramek. W ostatniej kolejce nasz jutrzejszy rywal zremisował 1:1 z OKS Mokrzyszów, nasi zawodnicy wygrali 0:1 z Spartą Jeżowe i po 14 kolejkach zajmują 7 pozycję z 22 punktami na koncie. Kto zwycięży w meczu 15 kolejki przekonamy się już jutro o 14:30. Zapraszamy !!

Sobota 27 Październik 2017r.

• LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk
  • Słowianin Grębów - Sparta Jeżowe

Niedziela 28 Październik 2017r.

• KP Zarzecze - Górnovia Górno
  • Bukowa Jastkowice - Stal Gorzyce