Zapowiedź 15 Kolejki: LZS Zdziary - Bukowa Jastkowice.

Już jutro Sobota, 27 Października, o godzinie 12:00 zespół LZS Zdziary będzie gościć Bukową Jastkowice. To będzie przed ostatnie spotkanie w tym roku na własnym stadionie. Do tej pory nasz LZS nie przegra żadnego spotkania przed własną publicznością. Sobotni rywal będzie dziewiąta drużyna w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej.
Bukowa zgromadziła w 14. meczach 22 punkty – 7 spotkań wygrała, 1 zremisowała i poniosła 6 porażek. Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce nasz LZS wygrał z Wisanem Skopanie 2:5, zaś Bukowa przegrała 2:3 z Sanem Kłyżów. Natomiast w poprzednim sezonie spotkania między LZS-em, a Bukową zakończyły się zwycięstwami zawodników z Jastkowic: 2-1 (Piotr Wojtas) oraz 0-2.

Kto zwycięży w meczu 14 Kolejki?? Przekonamy się już jutro o godzinie 12:00 !!

Obsada Sędziowska: Grzegorz Kasprzyk (Główny), Mateusz Bełczowski i Krzysztof Wdowiak (Asystenci).

Zapraszamy w sobotę na stadion w Zdziarach!!

SOBOTA 27 PAŹDZIERNIK 2018:

• LZS Zdziary - Bukowa Jastkowice
  • Słowianin Grębów - Wisan Skopanie
  • Stal Nowa Dęba - Olimpia Solo Pysznica

NIEDZIELA 28 PAŹDZIERNIK 2018:

• Siarka II Tarnobrzeg - LZS Jadachy
  • Retman Ulanów - Sokół Kamień