Zapowiedź 14 Kolejki: Wisan Skopanie - LZS Zdziary.

Już w najbliższą Niedziele 21 Października 2017r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają kolejny mecz ligowy. Tym razem nasz zespół uda się na wyjazd do Baranowa Sandomierskiego, zmierzyć się z drużyną Wisanu Skopanie która rozgrywa swoje mecze na boisku w Baranowie ze zwględu na remont własnego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00, wcześniej o 13:00 swój mecz rozegrają drużyny juniorów obu zespołów.

Trójka sędziowska która po sędziuje mecz 14 kolejki: Maksymilian Ciak (Sędzia główny), Paweł Cebula oraz Grzegorz Kasprzyk (Asystenci).
Wisan Skopanie w obecnym sezonie gra jako beniaminek i spisuje się bardzo dobrze. Po 13 kolejkach podopieczni trenera Janusza Hynowskiego zajmują 5 pozyję z 27 punktami na koncie, nasz LZS zajmuje 4 pozycję 28 punktami. W ostatniej kolejce Wisan wygrał 1:3 z Sanem Kłyżów, natomiast nasz LZS wygrał 7:2 z Olimpią Pysznica. Najlepszym strzelcem jest Kacper Lis strzelec 7 bramek. W spotkaniach z sezonu 2016/17 nasz zespół na wyjeździe pokonał Wisan 1:4 bramki strzelili: Piotr Wojtas, Wojciech Tofil, Radosław Wojtas i bramka samobójcza, natomiast na własnym stadionie wygraliśmy 1:0 bramkę strzelił: Damian Sałek.

Kto zwycięży w meczu 14 kolejki ?? Przekonamy się już w Niedziele na stadionie w Baranowie Sandomierskim !! Serdecznie zapraszamy na mecz !!

20 Październik 2018r. SOBOTA

• LZS Jadachy - Rotunda Krzeszów