Zapowiedź 14 Kolejki: LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola.

Z rezerwami Stali Stalowa Wola zmierzy się nasza drużyna w 14 Kolejce Stalowowolskiej Klasy Okręgowej. Mecz odbędzie się 6 Listopada 2016r. o godzinie 13:00 na boisku w Zdziarach. Stal II Stalowa Wola w ostatniej kolejce przegrała u siebie z Wisanem Skopanie 1:2, nasza drużyna także przegrała na wyjeździe z Jeziorakiem Chwałowice 2:0. W ligowej tabeli Stal zajmuje 4 pozycje z 24 punktami na koncie , nasz LZS 11 pozycję z 16 punktami, Najlepszym strzelcem Stali jest Radosław Adamski - strzelec 8 bramek, o trzy mniej na swoim koncie mają Kacper Piechniak i Kacper Siudak po 5 bramek, natomiast Mateusz Argasiński i Adam Zawierucha strzelili po 4 bramki. Na 13 spotkań nasz niedzielny rywal strzelił 36 bramki – tracąc 19. Zbiórka zawodników o godzinie 12:00. W poprzednim sezonie nasza drużyna wygrała u siebie z rezerwami Stali 5:0 (Bramki: Adam Cichoń x2, Piotr Wojtas, Radosław Wojtas i Juliusz Cupak), natomiast na wyjeździe przegraliśmy 3:1 (Marcin Paprocki). Jak będzie tym razem?? Przekonamy się w niedziele o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy !! Stadion Zdziary !! Obsada Sędziowska: Damian Wrona (Główny), Paweł Samołyk i Tomasz Mazur (Asystenci).

Juniorzy swój mecz rozegrają na bocznym boisku o godzinie 11:00 z Sokołem Nisko.

Sobota 5 Listopad 2016r.

• Pogoń Leżajsk - OKS Mokrzyszów godz.14:00

Niedziela 6 Listopad 2016r.

• Unia Nowa Sarzyna - Jeziorak Chwałowice godz. 12:00
  • LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola godz. 13:00