Zapowiedź 13 Kolejki: LZS Zdziary - Olimpia Solo Pysznica.

Już w najbliższą sobotę 13 Października 2018r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 13 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem będzie drużyna Olimpii Solo Pysznica, początek o godzinie 15:00. Dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Obsada sędziowska: Łukasz Kijak (Główny), Andrzej Wilk i Patryk Nowak (Asystenci). Zbiórka zawodników godzina 14:00.

Olimpia Solo Pysznica po 12 kolejkach zajmuje 12 pozycję z 14 punktami na koncie. W ostatniej kolejce nasz rywal zremisował w pojedynku derbowym z Sanem Kłyżów 1:1. Nasza drużyna wygrała 2:5 w Nowej Dębie i obecnie zajmuje 4 pozycję z 25 punktami na koncie. W poprzednim sezonie u siebie wygraliśmy 2:0 (bramki: Dariusz Gąsiorowski i Wojciech Tofil), na wyjeździe także wygraliśmy 1:2 (bramki: Łukasz Startek i Konrad Mulawka). Jak będzie tym razem ?? Przekonamy się już w Sobotę na boisku w Zdziarach !!

Serdecznie zapraszamy !!

Sobota 13 Październik: