Zapowiedź 12 Kolejki: KP Zarzecze - LZS Zdziary.

W niedzielę 8 Października 2017r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 12 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem będzie zajmująca ostatnie miejsce drużyna KP Zarzecze, a spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Zarzeczu. Początek spotkania o godzinie 15:00, zbiórka zawodników o 14:00. Juniorzy naszego LZS-u udadzą się na wyjazd do Jelnej na mecz z gospodarzami Francesco Jelna początek o 13:00. Obsada sędziowska seniorów: Łukasz Kijak (Główny), Mateusz Nowak i Piotr Nazimek (Asystenci).

KP Zarzecze po 11 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce z zerową zdobyczą punkową. Bilans bramkowy 6:68. W spotkaniach z poprzedniego sezonu nasza drużyna u siebie przegrała 0:2, na wyjeździe zremisowaliśmy 1:1 (Bramka: Juliusz Cupak). Jak będzie tym razem ? Przekonamy się już w niedziele o 15:00 na stadionie w Zarzeczu.

Sobota 7 Październik 2017r.

• Unia Skowierzyn - Słowianin Grębów 12:00
  • Stal Nowa Dęba - Sokół Kamień 15:00