Zapowiedź 11 Kolejki: Olimpia Solo Pysznica - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 16 października 2016r. na mecz do Pysznicy, gdzie o godzinie 15:00 w ramach 11 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej odbędzie się mecz seniorów między zespołem Olimpii Solo Pysznica, a naszym zespołem LZS Zdziary. Dwie godziny wcześniej o godzinie 13:00 swój mecz rozegrają zespoły juniorów obu klubów. Olimpia Solo Pysznica w poprzedniej kolejce wygrała w Skopaniu z miejscową drużyną Wisanu Skopanie 2:3, nasz zespół natomiast wygrał 2:0 z Strzelcem Dąbrowica. W spotkaniach z poprzedniego sezonu nasz LZS zwyciężył dwa razy na własnym stadionie 3:1 (bramki Urbanik Krzysztof, Spyrka Krzysztof i Tofil Wojciech), natomiast w spotkaniu na wyjeździe w Pysznicy wygraliśmy 0:3 (bramki Wojtas Piotr, Wojtas Radosław i Tofil Wojciech). Jak będzie tym razem ?? Kto zwycięży?? Zapraszamy na mecz do Pysznicy!! Początek godzina 15:00. Zbiórka zawodników godzina 14:00. Obsada sędziowska: Tomasz Chamera (Główny), Jerzy Jaskot i Tomasz Mazur (Asystenci).

Olimpia Solo Pysznica po 10 kolejkach zajmuje 6 pozycję z 17 punktami na koncie - nasz zespół 15 pozycję z 10 punktami. Zawodnicy Olimpii w 10 spotkaniach wygrali pięć spotkań ( 4:1 z OKS Mokrzyszów, 1:4 Jeziorak Chwałowice, 2:1 Stal II Stalowa Wola, 4:1 Górnovia Górno, 2:3 Wisan Skopanie - w tych pięciu spotkaniach 3 wygrała u siebie), dwa spotkania zremisowała (3:3 Strzelec Dąbrowica, 2:2 Słowianin Grębów) i trzy przegrała (1:0 Bukowa Jastkowice, 2:6 Sokół Sokolniki, 2:0 Sokół Kamień). Bilans bramkowy: 24:20. Najlepszym strzelcem naszego niedzielnego rywala jest Wojciech Sobiło – strzelec 9 bramek, 4 bramki strzelili Łukasz Bajgierowicz, a po 3 trafienia zaliczyli Adrian Kozłowski i Patryk Tur.

11 Kolejka Niedziela 16 Październik 2016r. godzina 15:00

• Olimpia Solo Pysznica - LZS Zdziary