Zapowiedź 10 Kolejki: Unia Skowierzyn - LZS Zdziary.

W niedziele 24 Września 2017r. Podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 10 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej na wyjeździe w Skowierzynie z miejscową drużyną Unii Skowierzyn. Początek spotkania o godzinie 16:00, dwie godziny wcześniej o 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Zbiórka zawodników w szatni o 15:00. Obsada sędziwoska: Łukasz Kijak (Główny), Piotr Chmura i Zadworny (Asystenci).

Unia Skowierzyn po 9 kolejkach zajmuje 10 pozycję z 10 punktami na koncie. W ostatniej kolejce zawodnicy Unii przegrali w Gorzycach z miejscową Stalą 5:0, w środę rozegrali mecz Pucharowy z Samtel Zbydniów i przegrali dopiero po dogrywce 3:1. Nasza drużyna w ostatniej kolejce przegrała na wyjeździe z OKS Mokrzyszów 2:1 i po 9 kolejkach zajmuje 13 pozycję z 9 punktami na koncie. Najlepszym strzelcem w ekipie Unii jest Sylwester Malinowski strzelec 5 bramek. Bilans bramkowy: 11:19. W meczach z poprzedniego sezonu w Skowierzynie nasz LZS przegrał 1:0, natomiast u siebie wygraliśmy 3:2 (Radosław Wojtas, Juliusz Cupak, Piotr Wojtas). Jak będzie tym razem ?? Przekonamy się już w Niedziele o 16:00 na stadionie w Skowierzynie. Serdecznie zapraszamy !!

10 Kolejka

Sobota 23 Wrzesień 2017r.

• Słowianin Grębów – OKS Mokrzyszów
  • Stal Gorzyce – Strzelec Dąbrowica
  • Stal Nowa Dęba – Sokół Sokolniki
  • Pogoń Leżajsk – Sokół Kamień

Niedziela 24 Wrzesień 2017r.

• Unia Skowierzyn – LZS Zdziary
  • KP Zarzecze – Olimpia Solo Pysznica