Zapowiedź 10 Kolejki: Sokół Kamień - LZS Zdziary.

W niedziele 23 Września 2018r. Podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 10 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej na wyjeździe w Kamieniu z miejscową drużyną Sokoła Kamień. Początek spotkania o godzinie 16:00, dwie godziny wcześniej o 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Zbiórka zawodników w szatni o 15:00. Obsada sędziowska: Grzegorz Wilk (Główny), Grzegorz Tutka i Andrzej Wilk (Asystenci).
Sokół Kamień po 9 kolejkach zajmuje 3 pozycję z 21 punktami na koncie. W ostatniej kolejce zawodnicy Sokoła wygrali w pojedynku derbowym z Spartą Jeżowe 1:3, w środę w meczu Pucharowym zwyciężyli poprzez walkower, drużyna Pogoni oddała mecz z powodu braków kadrowych. Nasza drużyna w ostatniej kolejce wygrała 0:5 z Sanem Kłyżów i po 9 kolejkach zajmuje 5 pozycję z 16 punktami na koncie. Najlepszym strzelcem w ekipie Sokoła jest Mariusz Socha strzelec 6 bramek. Bilans bramkowy: 33:12.

W meczach z poprzedniego sezonu w Kamieniu nasz LZS przegrał 5:0, natomiast u siebie 0:1.
Jak będzie tym razem ?? Przekonamy się już w Niedziele o 16:00 na stadionie w Kamieniu.

Serdecznie zapraszamy !!

Sobota 22 Wrzesień 2018r. 16:00