Zapowiedź 10 Kolejki: LZS Zdziary - Strzelec Dąbrowica.

Już jutro tj.Sobota 8 Października 2016r. naszych zawodników czeka kolejne spotkanie o punkty w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej.

Po ostatniej porażce w Skowierzynie, podopieczni Pawła Szafrana będą chcieli powrócić na ścieżkę zwycięstw. Przeciwnikiem naszego LZS-u w 10 Kolejce będzie beniaminek naszej ligi Strzelec Dąbrowica. W 9-ciu kolejkach nasz przeciwnik zdobył 16 punktów, zanotował pięć zwycięstw, jeden remis i trzy porażki.W ostatniej kolejce Strzelec w pojedynku derbowym z Wisanem Skopanie odniósł zwycięstwo 3:1, nasz zespół przegrał 1:0 z Unią Skowierzyn i zajmuje obecnie 16 pozycję z 7 punktami. Początek spotkania o godzinie 14:00 na stadionie w Zdziarach, dwie godziny później o 16:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Najlepszym strzelcem w zespole z Dąbrowicy jest Tomasz Polek strzelec 7 bramek, dwie bramki mniej strzelił Jan Polek który 5 razy pokonywał bramkarzy w obecnym sezonie. Obsada sędziowska: Chamera Tomasz (Główny), Nowak Mateusz i Tadeusz Myszka (Asystenci).

Poprzednie mecze w sezonie 2012/13 między naszym LZS-em, a Strzelcem zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny 1:3 (Igor Zięba, Łukasz Pachla, Damian Pajor) oraz 4:0 (Radosław Wojtas, Łukasz Smutek, Paweł Cichoń, Sylwester Kutyła).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZ!!!

Sobota 8.10.2016r.

• LZS Zdziary - Strzelec Dąbrowica godz.14:00