Zapowiedź 1 Kolejki: Stal Gorzyce - LZS Zdziary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na stadion do Gorzyc już jutro tj. Sobota 5 Sierpnia 2017r. Gdzie podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 1 Kolejki sezonu 2017/18 w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej ze spadkowiczem Stalą Gorzyce o godzinie 16:00. Dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają zespoły juniorskie obu drużyn. Zbiórka zawodników o godzinie 15:00. Obsada sędziowska: Główny – Wojciech Wolan, Asystenci – Mariusz Antosz, Sylwester Rolek.

Stal Gorzyce w okresie przygotowawczym rozegrała pięć sparingów - 4 wygrane: Pogoń Staszów 2:1, Siarka Tarnobrzeg Juniorzy 6:1, Klimontowianka Klimontów 5:2, OKS Mokrzyszów 4:0 oraz 1 remis z Alitem Ożarów 2:2. Co do rynku transferowego zespół Stali pozyskał kilku zawodników od rywala zza miedzy Sokoła Sokolniki, kilku także odeszło jednak ofijalnie nic nie wiemy. W naszym zespole gwałtownych zmian nie było z wypożycznie z KS Jarocin wrócił Jakub Powęska oraz dołączył z zespołu juniorów Kacper Pchełka. Nikt nie odszedł. W rozegranych sparingach nasz zespół w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jarcin zajął 1 miejsce: wygrywając z KS Jarocin 1:0 oraz 5:1 z Wichry Rzeczyca Długa, w kolejnym sparingu z Janowianką Janów Lubelski nasza drużyna wygrała 5:0.

Kadra seniorów LZS Zdziary Sezon 2017/18:

• Bramkarze: Płoskoń Krzysztof , Mariusz Paprocki, Siembida Mateusz.
  • Obrońcy: Pachla Łukasz, Startek Łukasz, Sałek Damian, Machaj Patryk, Pchełka Mariusz, Pytlak Grzegorz, Powęska Jakub.
  • Pomocnicy: Gruszczyk Rafał, Cupak Juliusz, Cichoń Adam,Urbanik Wojciech, Urbanik Krzysztof, Urbanik Piotr, Łyp Marcin, Pchełka Kacper.
  • Napastnicy: Wojtas Radosław, Wojtas Piotr, Dariusz Gąsiorowski, Tofil Wojciech.

1 Kolejka sezonu 2017/18:

Sobota 5 Sierpień 2017r.

• Pogoń Leżajsk - Górnovia Górno 10:30
  • Stal Gorzyce - LZS Zdziary 16:00
  • San Kłyżów - KP Zarzecze 17:00

Niedziela 6 Sierpień 2017r.

• Sokół Sokolniki - Olimpia Solo Pysznica 16:00
  • Stal II Stalowa Wola - Bukowa Jastkowice 16:00