Zapowiedź 1 Kolejki: LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na pierwszy mecz w nowym sezonie 2015/16, który rozpoczyna się już jutro tj. Niedziela 9 Sierpnia 2015r. Nasz zespół otworzy sezon pojedynkiem na własnym stadionie, a przeciwnikiem podopiecznych trenera Jacka Gajewskiego będzie drużyna Unii Nowa Sarzyna. W poprzednim sezonie Unici bili się o awans do ostatniej kolejki z Sokołem Sokolniki, jednak nie udało się im zrealizować zamierzonego celu. Mecz odbędzie się o godzinie 17:30 na boisku w Zdziarach. Obsada sędziowska: Sawicki,Toś, Lasota.Wcześniej mecz o godzinie 15:30 rozegrają juniorzy naszego zespołu a przeciwnikiem będzie drużyna Francesco Jelna.

Serdecznie zapraszamy kibiców !!

Zbiórka Zawodników 16:30.

Unia Nowa Sarzyna rozegrała pięć spotkań kontrolnych oraz wygrała Turniej Nowa Sarzyna Cup. W spotkaniach sparingowych pokonała 3:2 KS Podwolina, 6:0 Start Brzóza Królewska, 2:0 Francesco Jelna, zremisowała 5:5 z Rotundą Krzeszów i przegrała 8:0 z Sokołem Nisko. Przed obecnym sezonem Unię wzmocnił bramkarz Tomasz Osipa (ŁKS Łowisko), Kamil Kusy ( KS Sarzyna) oraz Alan Grześkiewicz (Resovia Rzeszów) . Do kadry dołączeni zostali także juniorzy: Marcin Błajda, Konrad Jandziński i Rafał Zebzda. Co do ubytków można zaliczyć: Siuzdak Daniel (KS Sarzyna) , Trędota Mateusz - powrót do małopolski, Rudziński Patryk, Urban Dawid (Obaj Azalia Wola Zarczycka), Bielak Kamil, Łukasz Stępień, Krystian Błajda, Marcin Kulec, Dawid Bieńkowski, Daniel Bieńkowski (wszyscy wyjazd za granice).

Rozgrywki Klasy Okręgowej rozpoczną już dzisiaj drużyny Stali Gorzyce z OKS Mokrzyszów - spotkanie o godzinie 11:00 oraz Olimpia Solo Pysznica z KP Zarzecze o godzinie 17:30. Pozostałe spotkania w niedziele.

Sobota 8.08.2015r.

• Stal Gorzyce - OKS Mokrzyszów 11:00