Zapowiedź 1 kolejki: LZS Zdziary - Górnovia Górno.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na stadion w Zdziarach już jutro tj. Sobota 6 Sierpnia 2016r. Gdzie podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 1 Kolejki z beniaminkiem Górnovią Górno o godzinie 11:00. Dwie godziny później swój mecz rozegrają zespoły juniorskie obu drużyn. Zbiórka zawodników o godzinie 10:00. Obsada sędziowska: Główny – Mariusz Myszka, Asystenci – Tomasz Weber i Tadeusz Myszka.

Prowadzona zostanie transmisja online z tego spotkania link w rozwinięciu.

Górnovia Górno w okresie przygotowawczym rozegrała kilka sparingów oraz wzięła udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Sokołowa Małopolskiego. Co do rynku transferowego zespół Górnovii z nieoficjalnych źródeł wiemy że nie był aktywny i prawdopodobnie nikt nie wzmocnił Górno. W naszym zespole zaszła zmiana na stanowisku trenerskim Jacka Gajewskiego zmienił Paweł Szafran, co do zawodników do kadry seniorów dołączyło dwóch juniorów Rafał Maziarz i Sebastian Pachla. Nikt nie odszedł. W rozegranych sparingach nasz zespół w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jarcin zajął 2 miejsce: wygrywając z FC 34 Liptovsky Mikulas Paludzka 2:1 i KS Jarocin 9:1 oraz przegrywając 2:5 z Unią Nowa Sarzyna, w kolejnym sparingu z Stalą II Stalowa Wola wygrała Stal 7:2, natomiast w ostatnim z Stala Gorzyce nasz zespół zremisował 3:3.

Wyniki sparingów Górnovi:

• 10.07.2016r. Sokół Sokołów Małopolski - Górnovia 0:3, Herkules Trzebuska - Górnovia 1:5

• 15.07.2016r. Górnovia - Korona Rzeszów 6:0 (Adrian Perlak 3x, Grzegorz Rychel 2x, Krystian Radomski)

• 17.07.2016r. Zorza Trzeboś - Górnovia Górno 1:2 (Olko Tomasz, Partyka Kamil)

• 21.07.2016r. Górnovia Górno - Wola Zarczycka 1:0 (Adam Perlak)

• 23.07.2016r. LKS Jasionka - Górnovia Górno 1:3 (Grzegorz Rychel x2, Dawid Pieniek)

• 28.07.2016r. ŁKS Łowisko - Górnovia Górno 2:3

• 30.07.2016R. Górnovia Górno - Stal II Stalowa Wola 0:1

• Kadra seniorów LZS Zdziary Sezon 2016/17:

Bramkarze: Płoskoń Krzysztof , Bogusz Krzysztof, Siembida Mateusz.

Obrońcy: Pachla Łukasz, Startek Łukasz, Smutek Adrian, Węgliński Krzysztof, Węgliński Marcin, Pchełka Mariusz, Pytlak Grzegorz, Powęska Jakub.

Pomocnicy: Wojtas Radosław, Gruszczyk Rafał, Cupak Juliusz, Szafran Paweł, Cichoń Adam,Urbanik Wojciech, Urbanik Krzysztof, Urbanik Piotr, Pachla Sebastian, Maziarz Rafał.

Napastnicy: Wojtas Piotr, Paprocki Marcin, Tofil Wojciech, Spyrka Krzysztof.