Wysoka wygrana z Rotundą Krzeszów.

W sobotę podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem była występująca w Klasie A - drużyna Rotundy Krzeszów. Mecz zakończył się wysoką wygraną naszego zespołu 1:8. Bramki strzelili: Dariusz Gąsiorowski x3, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Radosław Wojtas (rzut karny), Krzysztof Węgliński (rzut karny) oraz samobójcze trafienie zaliczył zawodnik Rotundy. W naszym zespole zagrał po raz pierwszy nowy zawodnik Damian Sałek. Kolejny mecz sparingowy zagramy w sobotę 11 Marca 2017r. o godzinie 13:00 z rezerwami Stali Stalowa Wola na sztucznym boisku w Stalowej Woli. Zapraszamy!!

Rotunda Krzeszów - LZS Zdziary 1:8 (0:3)

Bramki: M.Juśko - D.Gąsiorowski x3, K.Urbanik, A.Cichoń, R.Wojtas, K.Węgliński, Samobójcza.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń (46' Mateusz Siembida) - Damian Sałek, Łukasz Startek (46' Grzegorz Pytlak), Krzysztof Węgliński (46' Marcin Węgliński) - Rafał Gruszczyk, Radosław Wojtas, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Piotr Urbanik - Dariusz Gąsiorowski, Piotr Wojtas (10' Wojciech Tofil).