Wysoka przegrana w sparingu ze Stalą Gorzyce.

Wysokiej porażki 1:8 doznali nasi zawodnicy we wczorajszym sparingu rozegranym na sztucznym boisku w Stalowej Woli. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Pawła Szafrana była IV-ligowa drużyna Stali Gorzyce. Bramkę dla naszego LZS-u strzelił Dariusz Gąsiorowski. W naszym zespole zagrało dwóch juniorów naszego klubu Sylwester Sobiło, Kacper Pchełka oraz testowany Patryk Machaj z drużyny Juniorów Stali Stalowa Wola. Kolejny sparing rozegramy na sztucznym boisku w Stalowej Woli w najbliższą sobotę 25 Lutego 2017r. o godzinie 15:00 z drużyną Olimpii Solo Pysznica.

LZS Zdziary - Stal Gorzyce 1:8 (0:4)

Bramki: Dariusz Gąsiorowski - Pędlowski 10' Szymanek 13' 43' Świąder 39' M.Leśniowski 53' 78' Testowany II 73' Machowski 87.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Juliusz Cupak, Krzysztof Węgliński, Patryk Machaj, Grzegorz Pytlak - Krzysztof Urbanik, Radosław Wojtas, Marcin Łyp, Adam Cichoń - Piotr Wojtas, Dariusz Gąsiorowski oraz Mariusz Paprocki, Mateusz Siembida, Łukasz Startek, Piotr Urbanik, Sylwester Sobiło, Kacper Pchełka, Testowany.

Skład Stal Gorzyce: Testowany I - K.Idec, Winiarski, B.Idec, Syguła - Falasa, Machowski, Świąder, Pędlowski, Testowany II - Szymanek oraz Bernaś, M.Leśniowski, D.Idec, Radzimowski, B.Leśniowski, Mytyk.

Sędziował: Samołyk Paweł.

Galeria Zdjęć: GALERIA ZDJĘĆ - SPORT W OBIEKTYWIE (KLIKNIJ)

Powiązana galeria: