Wysoka porażka w sparingu z rezerwami Stali Stalowa Wola.

Niestety dzisiejszy mecz sparingowy z rezerwami Stali Stalowa Wola, z którymi zmierzymy się o ligowe punkty w 14 Kolejce zakończył się wysoką porażką 7:2. Bramki dla naszego LZS-u strzelił Juliusz Cupak dwie. W pierwszej połowie bramkarz Krzysztof Płoskoń obronił rzut karny. W drużynie Stali zagrało kilku zawodników dołączonych do pierwszego zespołu oraz wracający do Stali zawodnicy wypożyczeni w poprzednim sezonie do innych klubów. Trenerem Stali II jest znany trener Daniel Kijak (poprzednio Olimpia Solo Pysznica). W naszym zespole zabrakło kilku zawodników, a testowanym był Grzegorz Tofil (Olimpia Solo Pysznica). Następny sparing w następną Sobotę zagramy na wyjeździe z IV Ligową drużyną Stali Gorzyce. Treningi w tym tygodniu wtorek i czwartek godzina 18:30 na boisku w Zdziarach.

Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 7:2 (4:0)

Bramki: Juliusz Cupak x2.

Skład: Płoskoń Krzysztof - Pachla Łukasz, Pytlak Grzegorz, Smutek Adrian (20' Tofil Wojciech), Juliusz Cupak - Urbanik Wojciech, Urbanik Krzysztof, Gruszczyk Rafał (45' Jakub Powęska), Cichoń Adam - Wojtas Radosław, Tofil Grzegorz oraz Sebastian Pachla, Rafał Maziarz.

Sędziował: Artur Kijak.

Powiązana galeria: