Wyniki Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jarocin 2016.

W niedziele rozegrany został po raz kolejny Turniej o Puchar Wójta Gminy Jarocin, którego gospodarzem była nasza drużyna. W turnieju wzięły udział: LZS Zdziary (gospodarz), KS Jarocin oraz zaproszone drużyny: Unia Nowa Sarzyna i FC 34 Liptovsky Mikulas- Paludzka ze Słowacji. Turniej wygrała Unia Nowa Sarzyna, II miejsce zajął nasz LZS, III miejsce FC 34 Liptovsky Mikulas, a poza podium, bo IV miejsce zajęła drużyna KS Jarocin. Wybrano Najlepszego Zawodnika turnieju, którym został Marcin Paprocki (LZS Zdziary), Najlepszym Brakarzem: Adam Sabaka (FC 34 Liptovsky Mikulas Paludzka), Najlepszym Strzelcem natomiast Mateusz Florek (Unia Nowa Sarzyna) - 4 bramki. Nagrody wręczyli Wójt Gminy Jarocin i Prezes Klubu LZS Albert Sałęga. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym", a grano 2x25 minut.
Myślę że warto serdecznie podziękować organizatorom tego turnieju za zaangażowanie oraz włożoną pracę. W przyszłości z pewnością będziemy to wszystko kontynuować.
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Marcin Paprocki (LZS Zdziary)
  • Najlepszy strzelec turnieju: Mateusz Florek 4 bramki (Unia Nowa Sarzyna)
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Adam Sabaka (FC 34 Liptovsky Mikulas - Paludzka)

Wyniki meczy:

• LZS Zdziary - FC 34 Liptovsky Mikulas - Paludzka 2:1 (Bramki: Marcin Paprocki x2 - Mladen Tosic )
  • Unia Nowa Sarzyna - KS Jarocin 5:1 (Mateusz Florek, Wojciech Filip, Patryk Kwaśniak x2, Samobójcza - Michał Brak)
  • Unia Nowa Sarzyna - LZS Zdziary 5:2 (Mateusz Florek x2, Eryk Sarzyński, Patryk Kwaśniak, Wojciech Filip - Marcin Paprocki, Jakub Powęska)
  • FC 34 Liptovsky Mikulas - Paludzka - KS Jarocin 4:0 ( Mladen Tosic x2, Filipovic x2)
  • Unia Nowa Sarzyna - FC 34 Liptovsky Mikulas - Paludzka 1:1 ( Mateusz Florek - Matejka)
  • LZS Zdziary - KS Jarocin 9:1 ( Juliusz Cupak x3, Krzysztof Spyrka x2, Wojciech Urbanik, Radosław Wojtas, Adam Cichoń, Marcin Paprocki - Kamil Seroka)

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Wojciech Urbanik, Adrian Smutek, Mariusz Pchełka, Juliusz Cupak, Adam Cichoń, Radosław Wojtas, Marcin Paprocki, Rafał Gruszczyk, Grzegorz Tofil oraz Wojciech Tofil, Rafał Maziarz, Jakub Powęska, Krzysztof Urbanik i Krzysztof Spyrka.

Tabela:

1. Unia Nowa Sarzyna 7 Punktów

2. LZS Zdziary 6 Punktów

3. FC 34 Liptovsky Mikulas Paludzka 4 Punkty

4. KS Jarocin 0 Punktów

Cały przebieg turnieju można obejrzeć na kanale: YouTube.com pod adresem: