Wyjazd na Obóz Sportowy 2016.

We wtorek nasza drużyna seniorów wyjeżdża na obóz sportowy na Słowację tak jak w ubiegłym roku do miejscowości Liptovsky Mikulas. Zawodnicy przebywać na obozie będą od wtorku 8 Marca 2016r. planowany przyjazd w godzinach popołudniowych do niedzieli 13 Marca 2016r. Trener Jacek Gajewski do dyspozycji na obozie będzie miał 16 zawodników. Zaplanowane zostały dwa sparingi z grającą w Trzeciej Lidze drużyną TJ Družstevník Liptovská Štiavnica oraz w Czwartej Lidze drużyną FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka spotkania rozegrane zostaną  na stadionie MFK Ružomberok. W poprzednim roku nasza drużyna wygrała sparing z FC 34  3:6 bramki zdobyli: Paprocki x2, Wojtas P. x2, Cichoń P., Cichoń A.

Kadra na wyjazd:

Bramkarze: Krzysztof Płoskoń, Mateusz Siembida.

Obrońcy: Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Krzysztof Węgliński, Adrian Smutek, Piotr Urbanik.

Pomocnicy: Radosław Wojtas, Paweł Cichoń, Wojciech Urbanik, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Marcin Węgliński.

Napastnicy: Piotr Wojtas, Wojciech Tofil, Krzysztof Spyrka.

Trener: Jacek Gajewski.

Prezes Klubu: Albert Sałęga.

Więcej z obozu będzie można się dowiedzieć w kolejnych newsach jak i na naszej stronie na Facebooku. Zapraszam do śledzenia.