Rotunda Krzeszów - LZS Zdziary 1:2 (0:2)

W pierwszej kolejce nowego sezonu 2013/14 nasza drużyna udała się na spotkanie wyjazdowe do Krzeszowa . Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00 a nasi zawodnicy grali mecz z beniaminkiem ligi Rotundą Krzeszów . Spotkanie zwyciężyli 1:2 po bramkach Marcina Paprockiego i Krzysztofa Urbanika .

Skład : Paprocki Mariusz - Pachla Łukasz , Startek Łukasz , Janiec Sebastian , Smutek Adrian (75' Pchełka Krzysztof ) - Pajor Damian , Wojtas Radosław , Urbanik Krzysztof ( 70 ' Spyrka Krzysztof ) , Piróg Jacek (68' Kuziora Grzegorz - Paprocki Marcin , Cichoń Adam .

Jak padły bramki :

0:1 Paprocki Marcin - Dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Wojtasa R. - strzałem głową Paprocki strzela bramkę na 0:1

0:2 Urbanik Krzysztof - Sam na sam z bramkarzem nasz pomocnik nie daje najmniejszych szans na obronę i podwyższa wynik na 0:2.

1:2 Szostak .