Przegrana w pierwszym sparingu.

Wczorajszego dnia rozegrany został pierwszy sparing przed zbliżającą się runda wiosenną. Podopieczni Pawła Szafrana zmierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stalowej Woli z Słowianinem Grębów. Spotkanie zakończyło się wygraną Słowianina 2:4. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Piotr Urbanik (rzut karny) oraz samobójcze trafienie zaliczył zawodnik Grębowa. W naszej drużynie z dobrej strony pokazał się nowy zawodnik Marcin Łyp. Kolejny sparing nasza drużyna rozegra z Bukową Jastkowice, jednak o tym meczu w kolejnym newsie.

LZS Zdziary - Słowianin Grębów 2:4 (0:2)

1:0 3' Konrad Rak
2:0 41' Marcin Kułaczkowski (asysta Dawid Cholewa)
3:0 57' Dawid Krasoń (asysta Paweł Wtorek)
3:1 70' Konrad Rak (sam.)
4:1 76' Tomasz Telka
4:2 84' Piotr Urbanik (rzut karny)

Skład LZS Zdziary: Mariusz Paprocki (46' Mateusz Siembida) - Łukasz Pachla, Krzysztof Węgliński (46' Piotr Piróg), Grzegorz Pytlak (46' Łukasz Startek), Juliusz Cupak - Radosław Wojtas, Marcin Łyp, Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik (46' Piotr Urbanik) - Piotr Wojtas (46' Adrian Smutek), Wojciech Tofil.

Skład Słowianin Grębów: Paweł Kozieł - Kacper Wojtusik (46' Robert Rutyna) - Dawid Krasoń - Marcin Drabik - Konrad Rak - Mariusz Maciuba (46' Grzegorz Kowalczyk) - Paweł Ujda - Jakub Mieszko (46' Jakub Burdzy) - Marcin Kułaczkowski - Adrian Janeczko (46' Tomasz Telka ) - Dawid Cholewa (46' Paweł Wtorek)

Sędziował: Tadeusz Myszka z Stalowej Woli

Powiązana galeria: