Orzeł Rudnik - LZS Zdziary 1:1

Orzeł Rudnik - LZS Zdziary 1:1 (0:1)

Bramka: Smutek 38'

Skład: Siembida - Węgliński (68' Mika), Startek, Pachla, Smutek, Pajor (65' P.Cichoń), K.Urbanik,A.Cichoń,W.Urbanik, Wojtas - Paprocki.

Bramki: 38' Smutek 72' gospodarze

Mecz rozpoczął się od ataków gości którzy co chwile stwarzali sobie sytuacje strzeleckie ale je seryjnie marnowali nawet po strzale z około 1 metra nie potrafili trafić do pustej bramki strzał poszybował wysoko nad poprzeczką. Bramkę strzelili po podaniu z głębi pola i Smutek w sytuacji sam na sam strzela bramkę.Gospodarze w pierwszej połowie nie stworzyli zagrożenia pod bramką gości. Na początku drugiej połowy goście znowu mają sytuacje sam na sam z bramkarzem ale kolejny raz nie potrafią pokonać golkipera gospodarzy.Od tego momentu gospodarze osiągnęli przewagę szybciej grali piłką ale nie przekładało to się na sytuacje bramkowe.Bramkę zdobyli po stałym fragmencie gry dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał zawodnika gospodarzy z około 11 metra i piłka wpadła pod poprzeczkę. Gospodarze mieli jeszcze rzut wolny z okolicy 18 metra ale strzał okazał się niecelny.Mecz zakończył się podziałem punktów co nie cieszy zarówno gospodarzy bo to im niewiele daje w walce o utrzymanie jak i gości którzy nie wykorzystali masę sytuacji bramkowych.