OKS Wielowieś - LZS ZDZIARY 2:2

OKS Wielowieś - LZS Zdziary 2-2 (2-0)

Bramki: 60' R.Wojtas, 85'K.Urbanik.

Skład : Bieniek - K.Węgliński (70' Pajor), Pachla, Startek, Smutek (80' Pieróg) - P.Cichoń (20' W.Urbanik), K.Urbanik, A.Cichoń, Pająk, R.Wojtas - Paprocki.

W drugiej kolejce rundy rewanżowej drużyna LZS Zdziary zremisowała na wyjeździe z Wielowsią. Mecz źle się rozpoczął bo już na początku meczu po kontrze i sytuacji sam na sam gospodarze objęli prowadzenie. Po bramce drużyna z Zdziar przejęła inicjatywę na boisku i stworzyła sobie kilka sytuacji na wyrównanie, ale że nie wykorzystane sytuacje się mszczą, to gospodarze po kolejnej kontrze trafiają do bramki i obejmują prowadzenie w meczu 2-0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.Od początku drugiej połowy goście przeprowadzali kilkanaście akcji bramkowych czego efektem była szybko strzelona bramka. Po tej bramce drużyna gości jeszcze mocniej zaatakowała i bramkę wyrównującą strzeliła pod koniec meczu.Gospodarze w całym meczu oddali dwa celne strzały i zdobyli po nich bramki.Goście gdyby wykazali się lepszą skutecznością pod bramką ten mecz powinni wygrać, ale punkt zdobyty na wyjeździe też ma swoją wartość it rzeba go szanować.