Mecze barażowe o wejście do Okręgówki i Klasy A.

Dzisiaj tj. Środa 22 Czerwca 2016r. rozegrane zostaną trzy mecze barażowe. O wejście do Klasy Okręgowej powalczą vice mistrzowie Klasy A grupy I i II czyli Francesco Jelna i LZS Jadachy spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na boisku w Jadachach, natomiast o wejście do Klasy A powalczą wicemistrzowie Klasy B. W pierwszym spotkaniu zmierzy się KS Wola Baranowska  z LZS Wola Rzeczyca na stadionie w Woli Baranowskiej oraz San Wierzawice z Czarnymi Sójkowa na stadionie w Wierzawicach. Spotkania także o godzinie 17:00. Mecze rewanżowe w najbliższą niedziele o godzinie 17:00 na stadionach dzisiejszych gości.

Do Klasy Okręgowej awans wcześniej wywalczyły drużyny Strzelca Dąbrowica i Górnovi Górno, natomiast do Klasy A :KS Żupawa, LZS Kępie Zaleszańskie, ŁKS Łowisko i LKS Brzyska Wola - Serdecznie Gratulujemy !!

Mecze barażowe:

22 Czerwca 2016r. Środa Godzina 17:00

Mecz o awans do Klasy Okręgowej:

LZS Jadachy - Francesco Jelna 3:2 (Wolan Marcin x3 - Miazga Bartłomiej, Krzemiński Kamil)

Mecz o awans do Klasy A:

KS Wola Baranowska - LZS Wola Rzeczycka 3:1